KONST / Litografier / Färglitografi 12167324
nr 1216 7324
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Dansande par. Signerad, numrerad 81/360. Motivet: 62x44 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 12 november 2018
kl 20:06:12
1.100 kr
2.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
3.000 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson